Jdi na obsah Jdi na menu

MH - září, říjen 2022

29. 10. 2022

3. 9. Třebovice

Proběhl zde předposlední závod orlickoústecké ligy MH v požárním útoku a zároveň také 1. závod ligy MH v běhu na 60 m s překážkami. V požárním útoku obě naše družstva obsadila 7. místo. Družstvo mladších ve složení Simča, Adélka, Eliška, Nik, Jirka, David a Dáda, srazilo terče v čase 22,35s. Starší měli nástřikové terče, které se jim podařilo naplnit v čase 31,59s - složení družstva: Pája, Sofi, Luky, Romča, Honza, Ráďa a Petr.

Soutěže jednotlivců se zúčastnili v kat. starších Luky, Sofi a Pája, která za 12. místo v čase 15,55s získala 4 body do hodnocení ligy. V kat. mladších závodili Adélka, Eliška, David, Nik, Jirka a Dáda, který za 10. místo získal 6 bodů do hodnocení ligy.                                              Dáda

10. 9. Letohrad

Posledního závodu ligy MH v požárním útoku se zúčastnilo pouze jedno družstvo ve složení Pája, Sofi, Pavel, Ráďa, Honza, Petr a Denis z Mistrovic. Oporou jim byli Nela a Karel. Závod proběhl jedokolově na sestřik. Pokus se jim vydařil, pěkný čas 17,43s jim vynesl 4. místo mezi staršími.

V celkovém hodnocení ligy starší získali 37 bodů a obsadili 11. místo - zúčastnili se pěti závodů z osmi. Mladší získali 35 bodů a obsadili 11. místo - zúčastnili se pěti závodů z osmi konaných.       Pavel

18. 9. Mladkov

Protože neděle byla už od rána deštivá a předpověď neslibovala lepší počasí, proběhl závod MH v běhu na 60m jednokolově. Z našeho sboru se zúčastnili Pája a Sofi. Ačkoliv byla škvárová dráha již značně promáčená, proběhl i závod dorostenců, také jednokolově. V kat. starší soutěžili Šimon 3. místo a Honza S. 4. místo. Poprvé se na 100m dráhu vydali také Pája 5. místo v kat. střední a Sofi 3. místo v kat. mladší. Body z těchto závodů byly opravdu vydřené.                                Pája

24. 9. Černovír

Nejdříve se na trať vydala hlídka mladších - Dáda, Prokop, Jirka, Adélka a Eliška. Cestou nasbírali dost trestných bodů, i přesto se jim podařilo obsadit 11. místo z

20 hlídek. Braňák si zaběhli také Nik s družstvem Petrovic a Míra se Štěpánkou, kteří běželi s Kunvaldem a Kunčicemi v družstvě Mix. Družstvo starších ve složení Sofi, Simča, Romča, Hynek a dívčí posila z Kunčic obsafilo 16. místo z 29 hlídek.

Zároveň zde proběhl 4. závod ligy MH v běhu na 60m s překážkami. Ze starších se zúčastnili Sofi a Romča pro kterého to byl první závod. Mladší běželi všichni. Nejvíce se tentokrát dařilo Simče, která s časem 20,51s získala 3. místo a domů si odvezla krásný pohár.                             Dáda

1. 10. Lanškroun

Na atletickém stadionu v Lanškrouně proběhl 5. závod ligy MH v běhu na 60m a

2. závod ligy dorostu v běhu na 100m s překážkami. Je to náš domácí závod a tak se všichni snažíme, víc než jindy, ukázat co dokážeme.

Poprvé v kategorii starších startovali Ráďa a Honza K., za své výkony si stejně jako Romča a Sofi zaslouží velkou pochvalu. Nejúspěšnější byla Pája, které čas 14,05s vynesl 11. místo a 5 bodů do hodnocení ligy. V kategorii mladších startovali čtyři kluci Míra, David, Jirka a Dáda. Holek bylo pět Eliška, Štěpánka, Adélka, Petra a Simča, která obsadila 6. místo a byla z mladších nejúspěšnější.                Pavel

8. 10. Bystřec

Poslední závody sezóny, poslední ZPV “braňák” podle starých pravidel.

Už se stává tradicí, že den před závodem někdo oznámí, že nemůže jet. Stejně tomu bylo i tentokrát. Nakonec se nám podařilo sestavit 1 hlídku starších a 1 hlídku mladších.

Jako první se na trať vydali naši dorostenci jednotlivci a ukázali, že umí v kategorii starší Šimon 1. místo, Honza 2. místo, Kuba Se. 4. místo z devíti účastníků. V kategorii střední Pája 3. místo z devíti účastnic. V poledne odstartovala hlídka mladších ve složení Eliška, Adélka, Jiřík, Nik a Vašík. Úkoly na trati zvládli dobře, pozlobily je jen špalíčky na střelbě a lano, obsadili 29. místo ze 44 hlídek. Starší ve složení Pája, Sofi, Honza, Ráďa a Dáda vybojovali 15. místo z 51 hlídek.         Pavel