Jdi na obsah Jdi na menu

Mladí hasiči - červen

18. 7. 2015

Zemská míle

V pátek 19.června proběhlo na stadionu R. Šebrleho II. kolo běžeckého závodu Zemská míle. 18 našich členů se odvážně postavilo na start v sedmi kategoriích. Počtem závodníků jsme možná překonali i některé běžecké oddíly.

Naši závodníci:

7let a mladší - Pavlík, Kája, Romča, Mariánka,

Pavlínka

nejmladší žáci I - Petr, Honza S. a Kuba Se.

nejmladší žáci II - Lukáš N.,Jirka, Matěj Ba., Kuba Sk.,

Šimon, Nela a Vendy

mladší žáci - Vojta, Matěj Bo. a Mája

Nejlíp se umístili Šimon a Matěj Bo., oba na 4. místě.

Závody se nám líbily, uvidíme jestli příště budeme rychlejší.

Celkové výsledky: http://www.iscarex.cz/vysledky/2508                                                                                          Kuba

Závody Bystřec

28. června jsme byli na dalších  závodech v požárním útoku. Starším se to tentokrát moc nepovedlo. S časem 31,36 s obsadili 17. místo z 19 družstev a zůstali bez bodů. Mladší měli tentokrát dvě družstva, byl to testovací závod pro naše nejmladší. Družstvo A bylo na 13. místě  s časem 21,92 s. Družstvo B dokončilo v čase 35,89 s a obsadilo